Historie snelschaken SGS

Overzicht

2004
2005
2006
2007
2008
2009

Uitslag 2004

Har-Mon-ie was ingedeeld in de 3e Klasse.
In de eerste ronden stonden Kanaleneiland en Hoogland beurtelings bovenaan.
Har-Mon-ie begon aan een inhaalrace, bezette de bovenste plaats en stond deze niet meer af.
Na 4 jaar in de derde klasse, mag Har-Mon-ie nu in de tweede klas uitkomen.
3e KLASSE                1     2     3     4     5     6     7     8    MP    BP
====================================================================================
 1  Har-Mon-ie 1         X     1     4     5    5,5    4     6          10    25,5 P
 2  Kanaleneiland 1      5     X     3    1,5    6     6     6           9    27,5 P
 3  Leerdam 1            2     3     X    3,5    3    5,5    6           8    23   P
 4  Eemfors Hoogland 1   1    4,5   2,5    X     5     4     6           8    23
 5  En Passant 2        0,5    0     3     1     X    3,5    5           5    13
 6  Doorn Driebergen 2   2     0    0,5    2    2,5    X     4           2    11
 7  Utrecht 5            0     0     0     0     1     2     X           0     3
 8  Culemborg 1                                                    X     0     0
Terug naar overzicht

Uitslag 2005

Omdat de opzet en de indeling van het snelschaaktoernooi voor clubteams drastisch is gewijzigd, werd Har-Mon-ie weer in de laagste klasse ingedeeld met een groot aantal sterke teams.
Met een 9e plaats in een veld van 14 eindigde Har-Mon-ie in de middenmoot.
Gelet op het sterke deelnemersveld is dit een acceptabel resultaat.
SUBGROEP 2
       
   Naam                Score    WP  SBB
  
1  Woerden 1          14 (35.5) 92 69,00 P  
2  Barneveld 1        13 (34.5) 91 61,50 P  
3  Nieuwegein 1       12 (34.5) 90 58,00 P  
4  Kanaleneiland 1    12 (29.5) 86 49,00  
5  Moira Domtoren 2   11 (32.0) 87 43,00  
6  Het Kasteel 1      11 (28.0) 89 47,00  
7  Eemfors Hoogland 1 10 (30.0) 70 27,00  
8  Hoevelaken 1        9 (22.5) 89 34,50  
9  Har-Mon-Ie 1        8 (28.5) 70 23,00  
10 Woerden 2           8 (25.5) 74 21,00  
11 Oud Zuylen 2        8 (24.0) 72 20,00  
12 Doorn-Driebergen 2  6 (23.5) 72 13,00  
13 HSG 2               4 (16.0) 76  8,00  
14 Huizen 2            0 (14.0) 76  0,00 
De individuele uitslagen zijn:
bordnr.           totaal

   1.  Klaas      6  uit 9
   2.  Bert       8                  
   3.  Aja        4,5
   4.  Kock       1,5
   5.  Piet       2
   6.  Jan        6,5 
Terug naar overzicht